Oslavili jsme Mezinárodní den bez podprsenky! Kdo se bez ní nestydí? | Pro ženy | Blesk.cz

Oslavili jsme Mezinárodní den bez podprsenky! Kdo se bez ní nestydí?

13. října 2017 | 06:00

Třináctka je pro někoho šťastné, pro jiného nešťastné číslo. Letos ještě ke všemu vychází na pátek! Nebojte se vyrazit do ulic, je to jen pověra. A co víc – nebojte se vyrazit bez podprsenky, dneska se totiž slaví Mezinárodní den bez podprsenky a po celém světě se najdou ženy, které se nestydí tento den slavit tak, jak se má. A také k tomu nemají žádný důvod. Přesvědčte se sami.

Slavit Mezinárodní den bez podprsenky v říjnu, kdy většina žen nosí svetry a kabáty, pod kterými se schová ledacos, je trochu zbytečné, mohou si myslet muži. Přitom cílem tohoto dne rozhodně nebylo polahodit mužskému oku, ale poukázat na svobodu. Svobodu volby. 

Pryč se spodním prádlem! 

Tu některé ženy prosazují hlavně ze zdravotních důvodů. Podle nich totiž podprsenka ucpává lymfatické uzliny, což může způsobovat rakovinu. To ale nikdy nebylo potvrzeno a spousta lékařů říká, že je to nesmysl. Spodní prádlo na to prostě vliv nemá. 

Vliv může mít třeba na bolest zad, pokud si vyberete špatnou velikost. Pokud ale víte, do jakých čísel se zapnout, pak se není čeho bát. 

Zastánkyně bezpodprsenkové módy také tvrdí, že pokud se oprostíte od konzumního způsobu života a osvobodíte svá ňadra, časem se vám sama zpevní. Upřímně řečeno – kdy jste naposled viděli přírodní pevná prsa u ženy, která nikdy nenosí podprsenku? 

Jeden důvod, proč nenosit podprsenku, tu přece jen je. Působí to sexy! Podívejte se do galerie:

Je to sexy

V neposlední řadě sestry bez podprsenek také kvitují, že když se jí zbavíte, ušetříte velké peníze. No, to je sice možné, ale za nás: tedy raději budeme o cenu podprsenky chudší, ale s hezkými a pevnými ňadry.

 

Podívejte se, jak se podprsenky vyvíjely napříč historií: 

1080p 720p 360p
Podívejte se jakou podprsenku nosily naše prababičky • VIDEO: 

Autor: maš
720p 360p
DesktopMobile