Spodní prádlo podle znamení: Ve kterém se budete cítit nejlépe? | Pro ženy | Blesk.cz
 
8. 6. - 10. 6. Kupte si podprsenku se slevou až 20 %
 

Spodní prádlo podle znamení: Ve kterém se budete cítit nejlépe?

 • Některé ženy dávají přednost barevnějším kouskům, jiné se raději drží při zemi.
  28. května 2018 | 06:00

  Znamení neovlivňuje jen mezilidské vztahy, ale třeba i volbu spodního prádla. Objevte dokonalé prádlo, ve kterém se budete cítit svůdně a sexy, na základě svého znamení.

 • Beran: Sexy klasika

  beran
  Autor: archiv firem

  Přímý a vždy upřímný Beran má rád ve věcech jasno. Pro něj jsou nejvhodnější volbou černá podprsenka a černá tanga. Nemusí být ze stejné kolekce, ale Berani si dají pozor na to, aby k sobě tyto dva kousky co nejlépe pasovaly.

 • Býk: Roztomilost především

  býk
  Autor: archiv firem

  Všichni vědí, že máte skvělý smysl pro styl. Upřednostňujete roztomilé kousky a milujete všechny vzory. Zatímco ostatní mohou mít problém s jejich kombinací, vy máte dar na to spojit nespojitelné. Zkrátka si s módou, a tak i se spodním prádlem, ráda hrajete. Vyzkoušejte balkonetkovou vzorovanou podprsenku s  kalhotkami typu boyshorts.

 • Blíženci: Hravost nezapřou

  blíženci
  Autor: archiv firem

  Vy milujete luxus a nezapřete to ani ve spodním prádle. Moc dobře víte, že spodní prádlo je základ a mělo by být kvalitní a pohodlné. To ale neznamená, že se vyhýbáte trendům. Naopak! Většinou jste první, kdo nové trendy zkouší, milujete totiž experimentování. Zvolte podprsenku bez kostic s ladícími kalhotkami.

 • Rak: Dívčí záležitost

  rak
  Autor: archiv firem

  Být sexy pro vás znamená cítit se v pohodlí. Muže často přitahujete svou zranitelností. Ráda jste obklopená pastelovými barvami a krajkami, zkrátka máte ráda ženskou zranitelnost. Pro vás bude nejlepší volbou krajková balkonetová podprsenka s mašličkami v tělové nebo pudrové barvě.

 • Lev: Musí být vidět

  lev
  Autor: archiv firem

  Nikdy jste nenarazily na situaci, ve které byste si nevěděla rady. Jste ráda středem pozornosti a nebojíte se originálních věcí. Na společenskou událost půjdete raději přezdobená, než nudně oblečená a to platí i u spodního prádla. Co ostatní považují za přehnané, vy považujete za normální. Zvolte luxusní třídilnou sadu s podvazky nebo s korzetem.

 • Panna: Mírně sexy

  panna
  Autor: archiv firem

  Nejste zrovna nejšťastnější, když jste středem pozornosti a nejvíc sexy si připadáte, když se cítíte pohodlně. I když by to znamenalo, že byste měla ukazovat méně kůže, pokud se tak cítíte nejlépe, proč ne. Zvolte podprsenku s vycpávkami a kalhotky z příjemných látek.

 • Váhy: Praktičnost

  váhy
  Autor: archiv firem

  Vy jste vždy rozumná a spravedlivá. Milujete pohodlí, ale odvážnějším kouskům se nevyhýbáte. Je vám však jedno, jestli bude prádlo svůdné či detajlně zdobené, pokud nebude pohodlné. Dejte přednost bralettkám, ty jsou sexy a zároveň pohodlné. Zkuste třeba krajkový komplet.

 • Štír: Nejlepší je transparentnost

  štír
  Autor: archiv firem

  Nebojíte se říct své názory, jste upřímná a jdete si za svým s velkou vášní a intenzitou až to některé lidi může děsit. Milujete zkoušení nových věcí, ale když se do něčeho zamilujete a cítíte se v tom dobře, jen těžko se toho vzdáváte. Ideální volbou pro vás bude vintage set spodního prádla.

  Podívejte se jakou podprsenku nosily naše prababičky • VIDEO: Glamour magazine

 • Střelec: Komplikovanost

  střelec
  Autor: archiv firem

  Flirtování je vašim koníčkem, zamilováváte se často a intenzivně. Oblékání berete jako každodenní zábavu. Pro vás bude skvělou volbou prádlo se zajímavými detaily, máte ráda komplikovanost a zajímavé střihy.

 • Kozoroh: Fajnovka

  kozoroh
  Autor: archiv firem

  Vždy máte jasno a stojíte si pevně za svými názory, býváte neoblomní. Všichni o vás ví, že se někdy chováte trochu jako snob. Doma máte sbírku luxusního prádla. Proč nezkusit třeba podprsenku s širokým zapínáním? Co ale opravdu milujete jsou saténové župánky a noční prádlo.

 • Vodnář: Upoutání pozornosti

  vodnář
  Autor: archiv firem

  Ráda upoutáváte pozornost a to opravdu výraznými kousky. Nebojíte se být jiná. Doma máte klasickou bílou, černou i tělovou podprsenku, ale nejlépe se cítíte ve výrazných barvách.  Kupte si krajkovou podprsenku v neonových barvách tak výrazných, jako vaše osobnost.

 • Ryby: Vždy připravena

  ryby
  Autor: archiv firem

  Vaše moudrost a tvořivost vás vždy přenese přes všechny těžkosti života. Dokonalým stylem pro vás bude spodní prádlo v boho stylu, které je mírně sexy. Zvolte pohodlnou bralettku s tvarujícími vycpávkami a tanga.

Autor: Markéta Tošnarová
Diskuse ke článku
.
O víkendu 8. - 10. 6. jsme pro vás připravili skvělou nákupní akci. Ve vybraných obchodech si budete moci koupit tu nejlepší podprsenku, navíc se slevou až 20 % a dárkem od YVES ROCHER. To rozhodně nesmíte propásnout!
Správná velikost podprsenky