Nejkrásnější ňadra: Fotogalerie žen, které se nestydí chodit bez podprsenky | Pro ženy | Blesk.cz
 
8. 6. - 10. 6. Kupte si podprsenku se slevou až 20 %
 

Nejkrásnější ňadra: Fotogalerie žen, které se nestydí chodit bez podprsenky

4. května 2018 | 11:15

Zastánkyně bezpodprsenkové módy tvrdí, že pokud se oprostíte od konzumního způsobu života a osvobodíte svá ňadra, časem se vám sama zpevní. Ale upřímně řečeno – kdy jste naposled viděli přírodní pevná prsa u ženy, která nikdy nenosí podprsenku? Tak či onak, jednou za čas se určitě vyplatí vyrazit do ulic bez podprsenky. Je to totiž sexy!

Toužíte po tom, mít dokonalá ňadra – jako ženy z fotogalerie? Cesta není chodit od rána do večera bez podprsenky, ale naopak si zvolit tu správnou. Pokud totiž víte, jaký objem a košíčky si vybrat, máte vyhráno. Vaše vnady budou mít tu správnou podporu a zůstanou pevné. A vy si budete moci jednou za čas vyrazit bez podprsenky, stejně jako dámy v naší fotogalerii, aniž byste musela mít ňadra upravená od plastického chirurga. Přesvědčte se:

Jak si vybrat podprsenku, kterou budete milovat?

Při zkoušení zvedněte obě paže vzhůru, obvod se nesmí ani hnout a ňadra rozhodně nesmějí spodem „vylézat” z košíčků. Pokud se podprsenka hýbe, sáhněte po kousku s menším obvodem a o jedno číslo větším košíčkem.

Při zkoušení si přes podprsenku oblékněte obepnuté – ideálně bílé – tričko a ověřte si, jestli se vám netvoří špíčky. Tričko také dokonale odhalí, když prsy z košíčku příliš přetékají.

Zkuste zvednout ruce, předklonit se a také několikrát poskočit. Když prsy z košíčku nepřetékají ani při pohybu, je velikost správná. V opačném případě je třeba zvolit větší košíček, ale ponechat velikost obvodu nebo vyzkoušet podprsenku s méně vykrojeným košíčkem.

Při zkoušení podprsenky zkontrolujte, zda je přechod mezi ňadry a košíčky plynulý. Párkrát zakružte pažemi a předkloňte se. Pokud mezi ňadry a podprsenkou košíček odstává, sáhněte po menším košíčku, ale obvod zachovejte. V opačném případě si vyberte podprsenku push-up, která je mělká a bez problémů prostor vyplní.

Podprsenku si oblečte, nastavte ji tak, jak má správně být, a vyzkoušejte, kolik prstů se vám pod střed vejde. Měl by to být maximálně jeden!

Autor: red
O víkendu 8. - 10. 6. jsme pro vás připravili skvělou nákupní akci. Ve vybraných obchodech si budete moci koupit tu nejlepší podprsenku, navíc se slevou až 20 % a dárkem od YVES ROCHER. To rozhodně nesmíte propásnout!
Správná velikost podprsenky