Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Podzimní sukně, které si zamilujete! Trendy jsou áčkové střihy a koženka!

22. září 2014 | 06:00

Pokud patří sukně mezi nejoblíbenější kousky ve vašem šatníku, nemusíte se s nimi na podzim loučit. Stačí si jen pořídit takovou, které odpovídá letošním trendům a máte vyhráno. V chladnějších dnech k ní oblečte punčocháče, v těch teplejších klidně oblékněte jen lehkou halenku. Kterou si vyberete?

Plisované sukně

Plisovaná, neboli skládaná sukně se zhruba před rokem vrátila na módní výsluní. Letos na podzim bude nejvíce frčet koženka a áčkové střihy, ať už u mini sukní, nebo u kousků střední délky. Perfektně k nim padnou i černé punčochy a kotníkové boty, takže se skládané sukně nemusíte vzdát ani v plískanici. 

Koženkové sukně

Dalším velkým podzimním hitem jsou sexy, drsné, elegantní a dráždivé koženkové sukně, které si zamiluje každá odvážná žena. Dámy s útlou postavou mohou sáhnout pro přiléhavé mini, aby zvýraznily své perfektní křivky. Ženy, které chtějí naopak zamaskovat nedostatky, budou nadšené z áčkových a nadýchaných střihů. 

Pouzdrovky

Pouzdrové sukně se na poli módy drží více než sedmdesát let. A ani letos na podzim rozhodně neochází do módního důchodu. Naopak! Zkuste tentokrát zaexperimentovat například s vodorovnými i svislými proužky, nápadnými zipy nebo průsvitnými aplikacemi. A pokud máte raději klasiku, černou pouzdrovkou rozhodně nic nezkazíte!

Kolové sukně

Kdo se cítí v pouzdrové sukni příliš svázaný, nebo mu zkrátka nepadne, měl by si rozhodně pořídit alespoň jednu kolovou sukni. V létě frčely mini, na podzim se délka prodloužila. I tak jsou stále šik, rozverné i decentní. 

Která bude ta vaše? Inspiraci naleznete v naší fotogalerii!