Hvězdou silvestrovského večírku? Tyhle vychytávky z vás udělají královnu noci! | Pro ženy | Blesk.cz

Hvězdou silvestrovského večírku? Tyhle vychytávky z vás udělají královnu noci!

31. prosince 2019 | 06:00

Pokud jste se rozhodla, že nový rok nepřivítáte v pyžamu u televize, ale oslavíte nové začátky formou divoké párty, máme pro vás pár kosmetických produktů, které z vás udělají královnu večírku! Nebojte se barev nebo třpytek, silvestrovská noc si o to vyloženě říká!

Na silvestrovský večírek nevolíme jenom trendy outfit, ale taková událost hraje do karet také slavnostnějšímu líčení! Pokud se běžně příliš nemalujete, o to víc se v tento den odvažte a vyhrajte si s make-upem!

Příprava už od rána

Čeká vás dlouhá noc, tak na to svou pleť pořádně připravte! Ráno nebo během dne si na obličej naneste svou oblíbenou masku, která pleti dodá potřebné živiny. Ta pak bude celá zářit. Po masce aplikujte svůj oblíbený denní krém. 

Než začnete s jakýmkoliv make-upem, nezapomeňte na obličej nanést podkladovou bázi. Díky ní bude vaše pleť sjednocená, jemně vyhladí menší vrásky, stáhne póry, a pokožka tak bude dokonale připravena na další líčení. Naneste ji také na víčka, aby vám stíny vydržely co nejdéle. 

Správný make-up

U make-upu je opravdu důležité, aby vám sedl odstín. Na jeho rozetření si dejte opravdu záležet a nejlépe ho nanášejte pomocí houbičky nebo štětce. Volte projasňující make-up, který bude vypadat přirozeně a nevytvoří vám na obličeji "masku". Jedině tak bude pleť zářivá a projasněná. 

Následně použijte fixační pudr, ten aplikujte hlavně na T-zónu, která se leskne nejvíce. Určitě nezapomeňte použít bronzer, který vašemu vzhledu dodá sexy opálení a některé části obličeje dokáže také zúžit. Nanášejte ho těsně pod lícní kosti, na čelo těsně pod linii vlasů a po stranách nosu. Must have produktem je také rozjasňovač, dodá pleti šmrnc. Použijte ho na horní část lícních kostí, trošku na špičku nosu a pod obočí. Celý look završte tvářenkou.

Kosmetické produkty, díky kterým budete za hvězdu, najdete ve fotogalerii:

Finišujeme

Na řadu přicházejí oči. Sázkou na jistotu bude kouřové líčení, které vypadá prostě vždycky dobře. Místo klasické černé nebo hnědé barvy buďte tentokrát odvážnější a volte stíny barevné, metalické nebo se třpytkami. Kouřové líčení nezapomeňte doplnit linkou, a to buď klasickou černou, nebo třpytivou, která vaše oko nádherně rozzáří. Celý look završte oblíbenou rtěnkou a úspěch bude zaručen!

Autor: Aneta Valešová