Středa 25. května 2022
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Zataženo, déšť 20°C

Pečení snadno a rychle: 6 skvělých koláčů na plech

Video se připravuje ...
VIDEO: Recepty.cz
22. února 2015 | 06:00

Potřebujete napéct snídani nebo sladkou tečku pro celou rodinu a nemáte čas ani chuť strávit víkend v kuchyni? Vyzkoušejte naše rychlé koláče na plech. Věřte, že budou pryč dříve, než stačíte říct "prášek do pečiva".

Vyberte si recept: Míša řezy   hraběnčiny řezy   mléčné řezy   koláče na plech   kokosový koláč   pudinkový koláč s jablky

Míša řezy

Míša řezy jsou naprosto dokonalá pochoutka plná tvarohu a čokolády, kterou zbožňují děti i dospělí. Pokud jste tuhle klasiku ještě nezkusili, pak je nejvyšší čas to napravit!

Hraběnčiny řezy

Další klasikou podzimního pečení jsou hraběnčiny řezy. Těsto s vláčnou jablečnou náplní, sněhem z bílků a nastrouhaným těstem místo posypky je tím ideálním moučníkem na chladné podzimní večery pod dekou.

Mléčné řezy

Mají vaše děti rády mléčné řezy? Připravte jim je doma! Vyjdou vás mnohem levněji a pro děti jsou samozřejmě mnohem zdravější. Navíc chutnají ještě o fous lépe, než ty kupované. Nevěříte? Vyzkoušejte je a přesvědčte se sami!

Koláče na plech

Koláče na plech jsou samozřejmě skvělé s ovocem a pokud zrovna není sezóna čerstvého ovoce, skvěle poslouží i mražené. Tento koláč s mraženými malinami a smetanou je toho jasným příkladem.

Kokosový koláč

Kombinace kokosu a kakaa je prostě neodolatelná. Navíc je tento kokosový koláč opravdu snadný, tak proč se do něj nepustit?

Pudinkový koláč s jablky

Sladká tečka na závěr nedělního oběda nemusí být nijak náročná a přesto může chutnat skvěle. Právě to je případ tohoto pudinkového koláče s jablky.

Další recepty na koláče naleznete ZDE >>>

Autor: Erika Pilátová/kok
Video se připravuje ...