Dojemné snímky týraného psa! Bojí se všech, kromě tohoto miminka

14. listopadu 2017 | 06:00

Lidé tomuto pejskovi příliš radosti nepřinesli. Už jako štěně zažívalo kruté zacházení a týrání, a tak není divu, že k lidem je velmi ostražitý. Někdo si ale jeho srdce přeci jen získal a miluje ho, jak to jen pejsci umí.

Elizabeth si Noru pořídila před sedmi lety, kdy ještě s manželem neměla děti. Jako štěně byla fenka neustále týrána, a tak byla velice vystrašená. "Chtěli jsme jí dát šanci na lepší život. Věděli jsme, že to s ohledem na její minulost nebude jednoduché. Věřili jsme ale, že až přijde ten pravý čas, stane se z Nory skvělý rodinný parťák," vypráví Elizabeth. A tak se také stalo. 

Přestože je Nora vůči lidem stále ostražitá, její psí srdce si získal Elizabetin nejmladší syn Archie. "Je opravdu klidné a šťastné dítě a zdá se, že to se Noře líbí. Neudělají bez sebe ani krok," říká Elizabeth. Důkazem jsou fotografie, které Elizabeth pravidelně pořizuje a sdílí na sociální síti Instagram. 

Díky své klidné povaze dává dítě fence pocity klidu a bezpečí. S malým Archiem se zkrátka Nora nemusí ničeho bát. Pořízené snímky jsou důkazem, že pokud psovi poskytnete zázemí a lásku, stane se z něj ten nejvěrnější přítel na světě. Podívejte se na roztomilé fotografie Nory a malého Archieho:

Autor: Aneta Pařízková
1080p 720p 360p
DesktopMobile