Madonna slaví šedesát a pořád provokuje! Kdo prošel její postelí? | Pro ženy | Blesk.cz

Madonna slaví šedesát a pořád provokuje! Kdo prošel její postelí?

15. srpna 2018 | 06:00

Zítra oslaví šedesátiny. Když se ale podíváte na její fotky na Instagramu, jako by to ani nebyla pravda. Má na sobě sexy šortky z latexu, ani stopy po faldech. Pořád na sobě maká, a to nejen ve fitku, ale i v nahrávacích studiích či za kamerou. Ona sama říká, že není důvod, aby přestala být zábavná a sexy. A tak se obklopuje stále mladšími milenci. 

Tahle popová ikona patří k nejvýznamnějším hudebním tvářím osmdesátých let minulého století. Prodala přes 300 milionů alb po celém světě a mezi její nejznámější skladby patří například písně Like a Virgin, Like a Prayer, Papa Don´t Preach, Open Your Heart, Holiday nebo Material Girl. Je považována za královnu popu a taky za nejúspěšnější zpěvačku všech dob. Podle Guinnessovy knihy rekordů taky vydělala nejvíc peněz.

Narodila se v USA do rodiny, v níž kolovala italská a francouzská krev. Když v roce 1963 zemřela její matka, utekla od otce do New Yorku, kde se rozhodla prosadit. Pracovala jako servírka a zúčastnila se konkurzu do muzikálu Vlasy Miloše Formana. V roce 1984 natočila svůj první velký hit – Like A Virgin (Jako panna). Byl provokativní, sexy a dobyl vrcholky žebříčků.

Ráda provokuje a dělá si, co chce

Od té doby natáčela Madonna jedno album za druhým, neustále rozpoutávala nejrůznější emoce, tančila a předváděla na svých koncertech to, co málokterá jiná  zpěvačka. Vedle zpívání začala i hrát ve filmech a za roli Evy Perónové v muzikálu Evita z roku 1997 získala Zlatý glóbus. Makala na sobě a nikdy nepřestala.

Ve svých šedesáti vypadá na třicet, plastiky ale popírá. Tvrdí, že za její dokonalé tělo můžou hodiny v posilovně a taky přísná dieta. Pokud jde o její jídelníček, je velmi vybíravá. Když cestuje na koncert, nechává si jídlo vozit s sebou. Nyní frčí na makrobiotické stravě.

Věkem se netrápí a po boku má stále mladší muže

Vždycky byla sama sebou a neustále si dělá, co chce. O svém těle prohlašuje, že je to její nejlepší umělecké dílo, které se jí podařilo stvořit. Věk nepovažuje za něco, čím by se měla trápit. To ostatně dokazuje i nekonečnou řadou svých stále mladších milenců. „Jsem úspěšná a bílá hvězda, která má spoustu peněz, a to lidi štve,“ řekla.

V roce 1985 se vdala za herce Seana Penna, o čtyři roky později se rozvedli. Pak se zapletla se svým osobním trenérem Carlosem Leonem, s ním má nejstarší dceru Lourdes. Nikdy si ho ale nevzala. Druhým manželem se stal o deset let mladší britský režisér Guy Ritchie. S ním má syna Rocca. V roce 2008 se také rozešli. Později adoptovala ještě čtyři děti z Afriky.

Rebelka, která si s koloušky rozumí

Její postelí prošla celá řada milenců. Patřili mezi ně například baseballová hvězda Alex Rodriguez, zpěvák Justin Timberlake nebo rapper Vanilla Ice. Také zpěvák Lenny Kravitz či herec Warren Beatty, s nímž si zahrála v roce 1990 ve filmu Dick Tracy. Jejím milencem byl prý i John F. Kennedy Jr., a to v roce 1987. Ještě nedávno měla vedle sebe pětadvacetiletého modela Abuobakara Soumahora, teď randí s třicetiletým tanečníkem Timorem. No a co, prý si s nimi skvěle rozumí. Jedním slovem – rebelka!

Kdo koho miloval? Proč někomu nevyšla kariéra? Další příběhy herců a hereček nejen z doby první republiky najdete na webu Blesk pro ženy ZDEAutor: aši