Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Sexy i smyslné dárky, které vám přinesou potěšení nejen na Valentýna

11. února 2020 | 06:00

Možná že patříte k těm, které svátek svatého Valentýna neslaví, ale na druhou stranu – proč se tomu vyhýbat? Ano, lásku by si partneři měli vyjadřovat každý den, ale když je takováhle příležitost udělat si jeden den ještě hezčí než jiné dny, proč toho nevyužít?

Každý z nás má představy času ideálně stráveného s partnerem trochu jiné. Ovšem prožít společně intimní chvilky plné romantiky a vášně jistě touží každá z nás. Na takové okamžiky je mnohdy hezké si chvilku počkat a pořádně se na ně naladit, aby erotické napětí mezi vámi jenom jiskřilo.

Naladit se můžete různě. Jako afrodiziakum působí třeba dobré jídlo nebo romantický pobyt v jiném prostředí, než je váš domov. Nové a neokoukané kulisy totiž navodí pocit jedinečnosti a svádění a sex v hotelovém pokoji se může zdát mnohem žhavější. Sexy prádlo vám dodá sebevědomí a váš partner bude okouzlen. K sexuálním hrátkám si také můžete přibrat nové pomocníky, kteří jistě zpestří intimní chvilky. Podívejte se na náš výběr smyslných dárků nejen ke svátku lásky.