Vánoční kámasútra: Jaké polohy vyzkoušet pod vánočním stromečkem?

 • 24. prosince 2016 | 06:00

  Vánoce přinášejí klid a pohodu, skoro jako prázdniny a dovolená, kdy se každý z nás mnohem lépe uvolní. Láskyplná atmosféra svátků úplně vybízí k tomu, abyste si užili jeden druhého se vším všudy. Zkuste některou z těchto vánočních poloh.

 • Vánoční tabule


  Lehněte si na nižší stolek nebo taburet tak, aby se podložky dotýkala pouze část pod vašimi rameny. Partner bude stát mezi vašimi zvednutýma nohama. Vy ho budete objímat stehny a on vás bude podpírat stehnem na mírně pokrčené noze. Pro lepší stabilitu můžete použít židličku, která bude stát za jeho zády. O ni se budete opírat pouze špičkami prstů. Tím, že vaše pánev bude zvednutá, poskytnete partnerovi trochu jiný úhel průniku.

 • Santův klín


  Váš partner bude sedět na židli u stolu. Vy si vylezete na jeho klín a kleknete si mu na stehna (zády k němu), vyšpulíte zadeček a lokty se opřete o stůl. V této poloze vás bude moci orálně uspokojovat zezadu, což vám dá možnost vychutnat si jeho laskání z trochu jiné perspektivy.

 • Sáňkování


  Potřebujete pevnou opěru, nejlépe stěnu. Váš partner se o ni opře zády a sjede po nich níž, takže bude jakoby sedět (s pokrčenýma nohama), jako na imaginární židli. Vy si na jeho klín vlezete obkročmo, zády k němu. Nohama budete stát na zemi na špičkách, to vám dá možnost kontrolovat rychlost a hloubku průniku. Partner bude mít také volné ruce k tomu, aby mohl jemně dráždit váš klitoris.

 • Schody do nebe


  Pokud máte doma schodiště, využijte ho. Vy si sednete na kraj jednoho schodu s rozevřenými koleny a umožníte partnerovi, jenž stojí o několik schodů níž, aby do vás mohl pohodlně vniknout. Když se zapřete o lokty, můžete pohybovat pánví dopředu a dozadu, jak vám to bude příjemné.

   

Diskuse ke článku
.
1080p 720p 360p
DesktopMobile