Penisy českých mužů patří mezi největší! | Pro ženy | Blesk.cz

Penisy českých mužů patří mezi největší!

21. listopadu 2010 | 05:32

Průměrná délka ztopořeného penisu se u českých mužů pohybuje okolo čtrnácti až patnácti centimetrů. Alespoň tak hovoří poslední statistiky. S těmito mírami na sebe můžeme být hrdí. Celosvětově totiž patříme mezi národy, které jsou vyvinutější. Vědí ale Češi, kolik centimetrů skutečně jejich penis měří? Blesk.cz to zjistil.

Je velikost důležitá?

Odpověď je jednoduchá. Obvykle není. Pokud ale některé muže trápí myšlenka, že je jejich penis malý, můžou být spokojenější než ti, kteří mají problém s jeho nadměrnou velikostí. Není se čemu divit. Ti s nadprůměrně velkým údem si totiž sexu užívají mnohem méně než ostatní. Obvykle mají i problém najít si trvalý vztah. Jejich partnerky totiž pohlavní styk často vyloženě odmítají, je pro ně bolestivý.

Své si o tom myslí i Marek (25). "Už v pubertě jsem ve sprchách po tréningu mezi klukama zjistil, že jsem "tam dole" vyvinutější než ostatní. Nejdřív jsem si myslel, jak to bude úžasný, když nemám jen malého kašpárka, ale z mých prvních sexuálních zkušeností jsem byl dost zklamaný. Slečny se sexu se mnou nejdřív bály a pak se mu vyhýbaly. Naštěstí jsem si konečně našel partnerku, která si se mnou v posteli rozumí." Na otázku, jestli Marek ví, kolik centimetrů jeho penis měří, odpovídá, "Teď už ano. Mé bývalé přítelkyni to nedalo a společně jsme to změřili. Jinak by mě to ale nezajímalo."

Velikost penisu versus kvalitní sex

Jak už bylo řečeno, pokud se délka penisu pohybuje okolo průměrných čísel, a to plus mínus pár centimetrů, mohou být muži spokojení. Kratší délka nebude mít na jejich sexuální život vliv vůbec žádný. Horší to může být pouze v opačném případě. Navíc, délka penisu nemá na uspokojení ženy vliv. Při sexuálním styku je důležitá hlavně jeho šířka a také sklon při ztopoření. Z průzkumu názorů a zkušeností žen se ukázalo, že pro ně není důležité, jestli je penis muže dlouhý 10 nebo 17 centimetrů. Důležitá je kvalita samotného pohlavního styku a jeho provedení. Ženy oceňují především to, je-li sexuální partner vynalézavý a dokáže-li se své partnerce v sexu přizpůsobit.

Pánové, kteří nejsou spokojení se svojí "maličkostí" a chtějí svůj pohlavní úd zvětšit, se uchylují ke všem možným metodám, aby toho dosáhli. Podle výzkumů o tom dokonce každý muž alespoň jednou uvažoval. Pravděpodobně většina z nás se již někdy setkala s inzerátem na zaručeně bezpečný a 100% způsob jak zvětšit váš penis. Na internetu najdete spoustu informací i dezinformací. A ač je to zarážející, miliony lidí skutečně uvěří, že existuje metoda, která zaručeně a bezbolestně penis prodlouží. Kupodivu, lékaři o ní dodnes nevědí.

A co na to říkají muži?

Názory mužů jsou různé. Jedni tvrdí, že na velikosti záleží, druzí jsou skálopevně přesvědčeni, že nikoliv. Své k tomu dodává i Aleš (22): "Délka asi trochu důležitá je. Konkrétně svojí délku penisu vim, ale že bych se podle toho nějak zvlášť v posteli řídil, to ne. A myslím, že ani v případě, že bych měl o několik centimetrů víc nebo míň, by se na tom nic nezměnilo. Prostě to tak je a nemá cenu to nějak řešit.".

Radikálním opakem je ale Přemek (31), který na jedné internetové diskuzi tvrdí:" Samozřejmě že vím, jak ho mám dlouhého. Pro mě je velikost mého penisu dost důležitá. A jestli chlap nějaké ženě bude tvrdit opak, tak jedině z toho důvodu, že ho má malého. Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by to nevěděl."

A co vy? Myslíte, že je délka penisu u mužů důležitá nebo nikoliv? Napište nám svůj názor v diskuzi pod článkem.

Autor: NBr, lenak