Čtvrtek 23. března 2023
Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel
Oblačno 17°C

Top 8 mobilních aplikací, které vám pomohou zhubnout!

 • Aplikace v chytrých telefonech vám dokážou maximálně usnadnit život.
  26. února 2014 | 10:00

  Patříte mezi drtivé množství žen, které se na přelomu zimy a jara rozhodly shodit nějaké to kilo navíc? Jste přesvědčená o tom, že sama to nezvládnete? Stáhněte si do mobilu chytrého pomocníka, který bude "skoro" hubnout za vás!

 • Fitness Workouts

  Šikovná aplikace, která nabízí velké množství videí, podle kterých můžete denně cvičit. Vybrat si můžete ze sekce aerobic, posilování rukou, břicha, nohou i zadečku i cvičení v bazénu. Pokaždé si můžete najít jiné cvičení, aby vaše cesta za štíhlou postavou nebyla stereotypní, ale zábavná.

  cvičení
  Autor: Shutterstock.com

 • NutriAtlas

  Aplikaci NutriAtlas existuje ve verzi pro Android i iPhone. Kromě klasické databáze potravin s jejich počtem kilojoulů nabízí i seznam "éček". Například, když stojíte v obchodě nad určitou potravinou, která obsahuje E250, zjistíte pomocí aplikace, že se jedná o dusitan sodný. Dále si přečtete, že je zdraví škodlivý, nevhodný pro děti a může způsobovat alergie. 

  Při nákupu si kromě složení nezapomeňte zkontrolovat datum spotřeby
  Autor: scom
 • Diet Assistant - Hubnutí

  Tahle mobilní aplikace vám sestaví osobní dietní plán a bude se chovat jako váš dietolog a odborník na výživu. Aplikace Diet Assistant byla vyhodnocena jako nejlepší plánovač stravy v Andorid Marketu.

  Hubnutí může být snadné.
  Autor: Shutterstock.com
 • Lose it!

  Po stažení vyplníte váš věk, váhu, výšku a kolik byste chtěla zhubnout. Aplikace vám poradí, jaký by měl být váš denní příjem kalorií a také vás informuje, kolik toho můžete ještě sníst. Součástí aplikace je funkce "My day", která přináší přehled, kolik kalorií jste spálili cvičením a kolik můžete ještě spotřebovat. Velkým pozitivem je, že aplikace se snadno ovládá a je velmi jednoduchá a přehledná.

  ...
  Autor: shutterstock.com
 • Calorie King

  Pomocí této aplikace zjistíte, kolik kalorií obsahují konkrétní jídla. Hned po zjištění hodnoty se dozvíte, jakou pohybovou aktivitou se jich jednoduše zbavíte. Možná vás tenhle pomocník odradí od lákavých čokoládových dortíků, a nebo vám alespoň poradí, jak zařídit, aby se nepodepsaly na vaší postavě.

  Nehubnete? Možná děláte právě tyto chyby!
  Autor: Shutterstock.com
 • Nike Running

  Pokud s přicházejícím "jarem" toužíte vyběhnout a zformovat si postavu, stáhněte si do svého mobilu pomocníka. Nike+ Running pomocí akcelerometru a GPS měří sám vaší rychlost i čas i vzdálenost. Stačí zapnout aplikaci a vyběhnout. Tato běžecká aplikace je poměrně jednoduchá, protože má v podstatě jen dvě zásadní funkce - monitoring běhu a jeho následné zaznamenání.

  ...
  Autor: shutterstock.com
 • Noom Weight Loss Coach

  Inteligentní digitální "trenér" vám pomůže docílit požadované váhy nebo poradí, jak si udržet tu stávající. aplikace využívá nejnovější znalosti v oblasti stravování, hubnutí a cvičení. Ke štíhlosti vás dovede zdravou a bezpečnou formou.

  ...
  Autor: shutterstock.com
 • Walking Diet

  Jednoduchá aplikace, která funguje jako krokoměr, vám po zadání výšky a hmotnosti spočítá, kolik kroků byste měla udělat.

  Rychlá chůze
  Autor: Shutterstock.com

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...