Velký jarní horoskop: Štír

Jaro přeje tomu, abyste si užívala s přáteli • Foto: ABL, ANC
31. března 2011 | 05:00

Těšíte se na nové lásky, nebo snad doufáte, že se konečně rozlouskne vaše vztahové dilema? Sníte o přidání v práci? Také byste měli myslet na své zdraví a rozhodně nezanedbávat potřeby své duše. Jestli je na to správný čas už nyní na jaře, nebo bude lepší s něčím počkat, poradí náš horoskop.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nejlepší období: 29. březen až 15. duben a polovina května

Prosaďte si svou! Na jaře se budete ve sférách lásky cítit pevná v kramflecích, tak toho využijte ve svůj prospěch. Řekněte partnerovi, co se vám nelíbí, co vás nudí, jaké změny byste uvítala. Jedině tudy vede cesty z rutiny, která vás možná začíná trápit. Hlavně svoji nespokojenost neřešte flirtováním a pochybnými románky. Upadnete ještě do větších depresí nebo se k vám partner jednou provždy otočí zády.

V oblasti zdraví vsaďte na lymfatické masáže. Jste-li neustále v napětí, uvolněte se při sportu nebo pořádejte pravidelné akce s přáteli. Osvěžte jídelníček dostatečnou porcí mořských ryb, luštěnin a vitaminů.

Uvažujete o změně místa? Pak by vám to právě na jaře mohlo vyjít. Rozhoďte sítě a zapojte do plánů známé, kteří vám možná dohodí zajímavou pracovní nabídku. S větším přílivem peněz ale raději nepočítejte.

Velký sexuální horoskop
Co hvězdy říkají o touhách a divokých vášních? Jaké jsou ženy milenky, co je přivádí k šílenství …

Čínský horoskop: Jaký bude rok 2011 podle hvězd
Poklidný a spokojený. Takový bude podle čínského horoskopu rok Zajíce, který začíná 3. 2. 2011 a …

Numeroskop 2011: Jak čísla ovlivní naše zdraví
Zajímá vás, zda se v roce 2011 budete těšit dobrému zdraví a v jaké fyzické kondici budete? Čekají …

Autor: Kateřina Pokorná, Kbak
Diskuse ke článku
.
DesktopMobile