Nejkrásnější místa na světě, která musíte na podzim vidět!

22. září 2017 | 10:00

Ať už se opájíte krásou dokonalé přírody nebo vás fascinuje středověká architektura, zaručujeme vám, že každé z těchto míst si zamilujete. Vypravit se sem samozřejmě můžete kdykoliv během roku, ale na podzim je tu nejkrásněji. Přesvědčte se sami!

Vzdálená Asie, dostupná Evropa nebo klidně i Česká republika. Všude na světě naleznete – zpravidla ukrytá – místa, kde se zastavil čas a kde se budete cítit jako v pohádce. Na podzim pak, když příroda hraje všemi barvami a na okamžik vysvitne hřejivé slunce, se vám na těchto místech bude doslova tajit dech.

Pokud zrovna nemáte čas, peníze nebo volné dny dovolené a nemůžete se sem přímo rozjet, prohlédněte si alespoň fotografie v naší galerii. Kdo ví, třeba už příští rok můžete držet v ruce letenku na jedno z těchto neuvěřitelných míst.

Uchvátí vás panenská příroda skotské vysočiny, tiché klepání bambusového lesa a doruda zbarvená čínská pláž nebo pestrobarevnými břečťany porostlé stavby v Belgii a rybářské vesničky odrážející se v lesku křišťálově čistých jezer? Podívejte se do fotogalerie:

Čeká vás vaše první cesta letadlem? Užitečné tipy najdete ZDE >>>

Autor: red
Diskuse ke článku
.
DesktopMobile