Mužství mužů z Hollywoodu: Komu prý příroda příliš centimetrů nenadělila?

 • 14. listopadu 2017 | 12:00

  Na odvěkou otázku, jestli na velikosti záleží, nikdy nebude existovat jasná odpověď. I tak je ale velikost penisu diskutované téma, a to i ve světě celebrit. K těmto slavným krasavcům prý byla příroda v délce skoupá. Na druhou stranu to o nich ale říkají jejich bývalky. Těžko tedy říct, kde je pravda.

 • Ashton Kutcher

  Bývalá přítelkyně Ashtona zesnulá Brittany Murphy si utahovala z jeho vztahu se starší herečkou Demi Moore: "Pro něho není důležitý věk a pro ni zase velikost toho, co má v kalhotech," nebrala si servítky Brittany. 

 • Brad Pitt

  Pár ženských srdcí asi zapláče. Bradova bývalá přítelkyně Juliette Lewis se o jeho vybavení vyjádřila jako o "ničem velkém". Jeho dvě slavné bývalky – Jennifer Aniston a Angelina Jolie – však o jeho mužství vždy taktně mlčely. A že se ani s jednou nerozcházel zrovna v dobrém.

 • Enrique Iglesias

  Tady se velké překvapení nekoná, jelikož tento španělský zpěvák o velikosti svého mužství už párkrát veřejně promluvil. Dokonce prohlásil, že by chtěl začít vyrábět extra malé kondomy, protože nikde v obchodě na ně nenarazil. "Vím, že je to pro muže trapné, ale když jsem udělal krok vpřed já, tak snad se přestanou stydět i ostatní," dodal Enrique Iglesias sebevědomě.

 • Jude Law

  V roce 2005 zachytili paparazzi anglického herce zcela nahého. Bohužel tyto fotografie, které dodnes kolují na internetu, potvrdily, že se u Juda Lawa nic velkého opravdu nekoná. No, má jiné přednosti.

 • Shia LaBeouf

  Herec o své malé chloubě promluvil sám, a to dokonce v časopise Playboy. "Příroda ke mně úplně štědrá nebyla. Patřím mezi ty méně vybavené," uvedl Shia LaBeouf sám. Je vidět, že pokud někdy z velikosti svého mužství měl komplex, už ho dávno překonal.

 • Nick Cannon

  Bývalá žena herce a zpěváka Nicka Cannona Selita Ebanks se sice o velikosti chlouby svého manžela taktně odmítla přímo vyjádřit, avšak tón, kterým vyjádření "bez komentáře" pronesla, dával tušit, že to není kvůli tomu, že by byl nějak nadměrně vybaven, ale spíš naopak.

 • Eminem

  Bývalá manželka Kim Mathers v jednom rozhovoru uvedla, že slavný raper Eminem patří mezi ty méně vybavené, a sex je navíc špatný. To asi nechce slyšet žádný muž.

 • Daniel Radcliffe

  Slavný představitel Harryho Pottera bohužel publiku ukázal, že jeho opravdová kouzelná hůlka není tak velká jako ta filmová. Při představení projektu Equus, ve kterém Daniel Radcliff vystupuje tak, jak ho příroda stvořila, publikum jeho mužství nepříliš taktně komentovalo. Herec se vymlouval na zimu a nervozitu.

 • Mick Jagger

  Keith Richards shodil svého dlouholetého kamaráda, když řekl, že Mickova bývalá přítelkyně Marianne Faithfull si mnoho srandy s malým penisem neužila. Sám Mick podstoupil prý rituály pro jeho zvětšení. I přes to se mu ale v posteli objevilo tolik dívek, že v tomto případě na velikosti asi opravdu nezáleží.

 • Nick Lachey

  Bývalý manžel Jessiky Simpson prý také nepatří mezi ty vybavenější. V jednom rozhovoru uvedla, že Nickův "malý balíček" byl někdy problém. "Poprvé, když jsme měli sex, jsem toho moc necítila," uvedla zpěvačka. Milé.

Autor: Aneta Pařízková
DesktopMobile