Největší podprsenka na českém trhu má velikost M! Firma ji vyrobila na přání zákaznic

8. června 2017 | 06:00

České ženy jsou krásné. Mnohé z nich se pyšní také krásnými ňadry, na která se ale obtížně shánějí podprsenky. Naštěstí to výrobci už pochopili a na základě přání žen s velmi velkým hrudníkem vznikla největší podprsenka, jaká se prodává na českém trhu: má košíček M.

Na vývoji a výrobě podprsenky s košíčkem M se pracovalo několik let. Je totiž pořádná věda udělat podprsenku tak, aby prsa byla pěkně kulatá a sexy. „Trvalo nám dvacet pět let, než se nám podařilo vyvzorovat košíček velikosti M. Už od prvopočátku stála za jeho výrobou poptávka našich zákaznic a teď je konečně na světě,“ prozradila ředitelka Timo Markéta Jiráčková.

Podprsenka Lady M je komfortní a funkční a vyrábí se v několika různých designech.

Chcete si vybrat padnoucí podprsenku se slevou? Využijte naši víkendovou prodejní akci a slevové kupony:

Pokud si vybíráte podprsenku, existují jistá kritéria, která je nutno dodržovat, abyste domů z obchodu přicházely spokojené a s podprsenkou, která vám padne. Jakmile si jednou osvojíte tyto jednoduché triky, už nikdy nebudete nespokojená. 

Podívejte se, podle čeho snadno poznáte, jestli vám podprsenka správně padne:

 • VIDEO: 

Diskuse ke článku
.
Od 15. 5. do 11. 6. pro vás budeme připravovat články a videa, které vám poradí, jak vybrat tu nejlepší podprsenku. O víkendu 9.-11. 6. se pak můžete těšit na skvělou nákupní akci se slevou až 25 % a dárkem od Dermacol!
Správná velikost podprsenky
DesktopMobile