Nejkrásnější podprsenky: V těchhle bude každá sexy

6. června 2017 | 06:00

Klasickou podprsenku má doma jistě každá z nás. Tentokrát se však zaměříme na sexy kousky, které dodají každé ženě sebevědomí a dostanou do kolen nejednoho muže.

Máte doma spoustu podprsenek, ale jsou spíše funkční? Tentokrát zapomeňte na klasickou bílou a tělovou. Odvažte se a pořiďte si pořádný sexy kousek do svého prádelníku. Nejlépe uděláte, když zvolíte podprsenku červenou, černou nebo modrou. Pro větší romantičky jsou na výběr i růžové a jemné, ale stále velice sexy.

Na větší prsa vybírejte takové podprsenky, které je podrží. Vhodné jsou silnější ramínka a pevná výztuž. Menším prsům sedne push-up podprsenka, která prsa nadzvedne a umí je zvětšit až o dvě velikosti. Dále jsou vhodné podprsenky bez kostic a vyztužení, které jsou nejvhodnější právě pro menší poprsí. Na tuto podprsenku si stačí vzít sáčko a sexy outfit na rande máte hotový. Pozor, u velkého poprsí by tento model vypadal spíš vulgárně.

Podívejte se na video, které vám ukáže, co dokážou push-up podprsenky:

Podprsenky s push-up efektem: Pro koho jsou a co dokáží? • VIDEO: 

Autor: Markéta Tošnarová
Diskuse ke článku
.
Od 15. 5. do 11. 6. pro vás budeme připravovat články a videa, které vám poradí, jak vybrat tu nejlepší podprsenku. O víkendu 9.-11. 6. se pak můžete těšit na skvělou nákupní akci se slevou až 25 % a dárkem od Dermacol!
Správná velikost podprsenky
DesktopMobile