Bezešvé, rychleschnoucí a přesto funkční prádlo. Je to možné?

6. června 2017 | 10:00

Zní to jako sen, o kterém si každou noc nechává každá z nás zdát. Jen si vzpomeňte, jakou neplechu mohou natropit obyčejné kalhotky pod přiléhavými šaty. Udělají nám více faldíků, než skutečně máme. Pokud hledáte dokonalý komfort s minimálním počtem švů, jsou přesně pro vás určeny podprsenky a spodní prádlo Craft, které při navlhnutí nestudí, rychle schne a téměř ho nevidíte.


V čem tkví to tajemství?

Bezešvé podprsenky jsou vyrobeny z dvojitého kompresního materiálu. Vnitřní vrstva má přetvarování mezi prsy, což zabraňuje jejich tření a zvyšuje tak komfort při pohybu. V potících partiích je využito perforace pro zvýšení ventilace a ochlazování. Podprsenky jsou zakončeny do širší elastické gumy, která poskytuje potřebnou podporu.

Autor: Craft

Dámská podprsenka Craft Comfort Mid Impact

Podprsenka Craft Comfort Mid má širší vyztužená ramínka se speciální strukturou zabraňující sklouzávání z ramen. Nabízí střední podporu, je tedy vhodná i pro intenzivnější sportovní aktivity. Doporučujeme pro velikost poprsí A – C. Běžná cena je 790 Kč.

Autor: Craft

 

Dámská podprsenka Craft Comfort Low Impact

Podprsenka Comfort Low Impact má úzká špagetová ramínka, která se na zádech kříží. Tento typ podprsenky je ideální pro menší poprsí a nižší intenzitu pohybu. Obě podprsenky lze nosit i jako svrchní top. Podprsenku Comfort Low Impact zakoupíte za 690 Kč.

Volnost pohybu

Sportovní podprsenka vybraná přesně podle stylu vaší aktivity v kombinaci s šortkami Breakaway vytvoří při sportu pocit pohodlí a volnosti při pohybu. Šortky Breakaway si oblíbíte díky pohodlným elastickým vnitřním kraťasům, které překrývá volněji střižený svrchní díl ve čtyřech možných barevných variantách. Netradiční šortky můžete pořídit za 1290 Kč.

Autor: Craft

Více se dozvíte na www.craft.cz  nebo www.facebook.com/craft.cz.sk/

 

Autor: komerční prezentace
Od 15. 5. do 11. 6. pro vás budeme připravovat články a videa, které vám poradí, jak vybrat tu nejlepší podprsenku. O víkendu 9.-11. 6. se pak můžete těšit na skvělou nákupní akci se slevou až 25 % a dárkem od Dermacol!
Správná velikost podprsenky
DesktopMobile