Začíná Podprsenková revoluce: Měsíc velkých slev, rad i trendů!

• Foto: Shutterstock.com
18. května 2017 | 09:33

Najít podprsenku, která nám padne jako druhá kůže, není nic jednoduchého. Mnohdy si můžete být jistá, že přesně znáte svou velikost, ale nakonec zjistíte, že si už roky škodíte. A právě proto je tu druhý ročník podprsenkového speciálu, který vám pomůže najít tu pravou. 

Startuje květnová Podprsenková revoluce. Od pondělí 15. 5. najdete na Bleskproženy.cz i v časopise Blesk pro ženy spoustu rad i módních článků, díky kterým si vyberete podprsenku, která vám padne jako ulitá, a ještě bude odpovídat aktuálním módním trendům. Co všechno si musíte ohlídat, když si vybíráte podprsenku pro velká prsa, jak správně "obléknout" malá ňadra, jaké podprsenky právě teď vlastně frčí a co vám hrozí, když nosíte nevhodnou? To vše i mnohem více se dozvíte právě během Podprsenkové revoluce. 

V Blesku pro ženy číslo 23 najdete akční slevové kupony do kamenných i internetových obchodů Astratex, Timo, Bellinda, Craft, La Marque, Správná podprsenka, Trenýrkárna.cz, Pinkchick.cz nebo Triola. Kupony budou dostupné i na webu Bleskproženy.cz. O víkendu 9. až 11. 6. se pak můžete těšit na skvělou nákupní akci se slevou až 25 % a dárkem od firmy Dermacol z řady Enja Body Love Program v hodnotě 269 Kč!

Podívejte se, jak podprsenková guru Helena Konarovská poradila naší redaktorce při výběru podprsenky: 

Na vlastní kůži u podprsenkové guru Heleny Konarovské! Z 85 D je rázem 75 F!

Autor: red
Diskuse ke článku
.
Slevové kupony budou
ke stažení ZDE od 5. 6.
Od 15. 5. do 11. 6. pro vás budeme připravovat články a videa, které vám poradí, jak vybrat tu nejlepší podprsenku. O víkendu 9.-11. 6. se pak můžete těšit na skvělou nákupní akci se slevou až 25 % a dárkem od Dermacol!
Správná velikost podprsenky
DesktopMobile