Vrcholí Podprsenková revoluce: O víkendu můžete nakupovat se slevou!

7. června 2017 | 17:30

Najít podprsenku, která nám padne jako druhá kůže, není nic jednoduchého. Mnohdy si můžete být jistá, že přesně znáte svou velikost, ale nakonec zjistíte, že si už roky škodíte. A právě proto je tu druhý ročník podprsenkového speciálu, který vám pomůže najít tu pravou. A koupit ji za výhodnou cenu! 

Co všechno si musíte ohlídat, když si vybíráte podprsenku pro velká prsa, jak správně "obléknout" malá ňadra, jaké podprsenky právě teď vlastně frčí a co vám hrozí, když nosíte nevhodnou? To vše i mnohem více se dozvíte právě díky Podprsenkové revoluci

Dermacol jako dárek
Dermacol jako dárek
Využijte naše slevové kupony  - o víkendu 9. až 11. 6. se můžete těšit na skvělou nákupní akci se slevou až 25 procent a dárkem od firmy Dermacol z řady Enja Body Love Program v hodnotě 269 korun, který dostane každý, kdo si koupí podprsenku s využítím slevových kuponů Blesku pro ženy! 

Tímto víkendem vrcholí naše měsíční akce nazvaná Podprsenková revoluce - během ní jsme vám radili, jak si vybrat padnoucí podprsenku, jaké barvy letos letí či jak si pomocí podprsenky prsa zvětšit či zmenšit. Nezapomněli jsme ani na ženy s velmi malými či naopak velkými prsy, případně na ženy kojící

Budeme rádi, když využijete naše slevové kupony a uděláte si radost. 

http://img.blesk.cz/ras-cz/1-origin-3472451.pdf

Podívejte se, jak zjistit správnou velikost!

Nosíte správnou velikost podprsenky? Přesvědčte se o tom • VIDEO: 

Autor: red
Diskuse ke článku
.
Od 15. 5. do 11. 6. pro vás budeme připravovat články a videa, které vám poradí, jak vybrat tu nejlepší podprsenku. O víkendu 9.-11. 6. se pak můžete těšit na skvělou nákupní akci se slevou až 25 % a dárkem od Dermacol!
Správná velikost podprsenky
DesktopMobile