Rychleschnoucí, bezešvé a neviditelné prádlo. Je to možné?

25. května 2016 | 15:05

Zní to jako sen, o kterém si každou noc nechává každá z nás zdát. Jen si vzpomeňte, jakou neplechu mohou natropit obyčejné kalhotky pod přiléhavými šaty. Udělají nám více faldíků, než skutečně máme. Pokud hledáte dokonalý komfort s minimálním počtem švů, jsou přesně pro vás určeny podprsenky a spodní prádlo Craft, které při navlhnutí nestudí, rychle schne a téměř ho nevidíte.

V čem tkví to tajemství?

Bezešvé podprsenky jsou vyrobeny z dvojitého kompresního materiálu. Vnitřní vrstva má přetvarování mezi prsy, což zabraňuje jejich tření a zvyšuje tak komfort při pohybu. V potících partiích je využito perforace pro zvýšení ventilace a ochlazování. Podprsenky jsou zakončeny do širší elastické gumy, která poskytuje potřebnou podporu.

Autor: VAVRYS CZ s.r.o.

Dámská podprsenka Craft Seamless

Podprsenka Craft Seamless má širší vyztužená ramínka se speciální strukturou zabraňující sklouzávání z ramen. Je vhodná pro intenzivní sportovní aktivity. Běžná cena je 1190 Kč.

Autor: VAVRYS CZ s.r.o.

Dámská podprsenka Seamless Low

Podprsenka Seamless Low má úzká špagetová, nastavitelná ramínka, která se na zádech sbíhají do jednoho bodu. Tento typ podprsenky je ideální pro menší poprsí a nižší intenzitu pohybu. Obě podprsenky lze nosit i jako svrchní top. Podprsenku Seamless Low zakoupíte za 1090 Kč.

Autor: VAVRYS CZ s.r.o.

Volnost pohybu

Sportovní podprsenka vybraná přesně podle stylu vaší aktivity v kombinaci s kalhotkami Greatness vytvoří při sportu pocit pohodlí a volnosti při pohybu.

Kalhotky jsou výjimečné ergonomickým střihem s minimálním počtem švů, díky tomu nedochází k jejich shrnování a stávají se „neviditelnými“. Pohodlné kalhotky můžete pořídit za 550 Kč.

Více se dozvíte na www.craft.cz  nebo www.facebook.com/craft.cz.sk/

 

Autor: komerční prezentace
Od 15. 5. do 11. 6. pro vás budeme připravovat články a videa, které vám poradí, jak vybrat tu nejlepší podprsenku. O víkendu 9.-11. 6. se pak můžete těšit na skvělou nákupní akci se slevou až 25 % a dárkem od Dermacol!
Správná velikost podprsenky
DesktopMobile