Testujte s námi! Vyzkoušejte nový micelární sprchový gel Dove

16. července 2015 | 00:00

Vaše pokožka je každý den namáhána. Smog, stres, špatná životospráva. To všechno má nepříznivé účinky na vaši pleť. Ta působí unaveně a bez života. Značka Dove toto moc dobře ví, a proto přichází s novinkou v podobě micelární sprchové řady.

Zázračné účinky micelární vody

Micelární voda je dlouhodobě oceňovaná pro svoje ultra jemné a přitom vysoce účinné čisticí schopnosti. Dove ve své nové micelární sprchové řadě spojuje benefity micelární vody s typickou jemností svých sprchových gelů a tablet, je ideální pro jemné čištění i té nejcitlivější pokožky. Drobounké micely pokožku čistí velmi účinně a dokáží ji zbavit i těch nejmenších nečistot usazených v pórech. Vyživující složky pokožku naopak vyživují a pomáhají obnovovat ochrannou kožní bariéru.

Autor: UNILEVER ČR, spol. s r.o.

Nová ultra jemná sprchová řada nabízí hned několik produktů s micelární technologií

 

Micelární sprchový gel a tableta Dove Sensitive skin – hypoalergenní sprchová řada speciálně určená pro velmi citlivou pokožku. Jemné krémové složení bez obsahu mýdla a barviv poskytuje dokonalou, ultra jemnou očistu s jemnou vůní heřmánku.

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress – jemně odstraňuje i nejmenší nečistoty uložené v pórech a pomáhá tak chránit pokožku, která je dlouhodobě vystavena stresorům v podobě znečištěného ovzduší. Navíc vás okouzlí něžná vůně jasmínu a santalového dřeva pověstná svou uklidňující a relaxační silou.

 

Chcete i vy na vlastní kůži vyzkoušet novinku značky Dove?

 

My vám teď nabízíme jedinečnou příležitost vyzkoušet micelární sprchový gel Dove Anti-Stress zcela zdarma. Jediné, co pro to musíte udělat, je vyplnit dotazník, viz níže. Prvních 100 přihlášených dostane balíček s micelárním sprchovým gelem Dove. Po jeho vyzkoušení vás bude e-mailem kontaktovat výzkumná agentura s krátkým dotazníkem, který stačí anonymně vyplnit. Přidáte se do našeho testovacího týmu i vy?      

 

 Autor: komerční prezentace

Autor: komerční prezentace
Související články
Video
1080p 720p 360p
DesktopMobile