Co se stane v Ulici do konce sezony: Čeká nás další svatba?

 • 29. dubna 2018 | 06:00

  Třináctá sezona oblíbeného seriálu Ulice se pomalu blíží ke konci, ale o dramata není nouze. Protože nás během letních prázdnin čeká pauza, je jisté, že během května a června se budou muset některé situace rozuzlit. Jak zvládne Adriana Robertovu smrt, kdo je pravým otcem Máry a čeká nás na konci sezony opět svatba jako pár předchozích let? Přečtěte si, na co se ještě můžete těšit do léta v Ulici.

 • Adriana a Peškovi

  Když Adriana načapala Roberta v objetí milenky Áji, spadly jí růžové brýle. Okamžitě ho vyhodila a začala plánovat rozvod, jenomže Robert se jí celý víkend neozval, nezavolal, u sebe v bytě nebyl, domů také nepřišel a měl vypnutý telefon. Adriana se od Áji dozví kruté detaily jejich románku a na povrch vyplavou ještě další Robertovy levárny. Jenomže již brzy přijde ještě větší rána – Robertova tragická autonehoda. Dokonalé manželství a bezstarostný život se Adrianě najednou sesypou jako domeček z karet. Není divu, že je toho na Adrianu moc a že se rozhodne reagovat nepříliš rozumně a uváženě. Čím šokuje Evžena i dědu Peška s Amálií? Proč jim všem bude dělat opravdové starosti? Podaří se jí situaci ustát, nebo zase sáhne po drogách? A jakou roli v tom sehraje Eddie?

  Připomeňte si scénu, ve které Adriana načapala Roberta s Ájou:

  720p 360p
  Tento týden v Ulici: Zemětřesení u Adriany a Roberta, Marcelin kolaps!

 • Gábina a Aleš

  Aleš vypadal z počátku jako správný chlap, princ na bílém koni a rytíř v nablýskaném brnění. Postupně se ale začíná odhalovat, co je ve skutečnosti zač. Přestože je ochotný a pozorný, je evidentně také puntičkář, despota zvyklý mít věci vždy po svém a pod kontrolou. To se ovšem svobodomyslné Gábině ani trošku nelíbí. Aleš jí organizuje domácnost, dává jasně najevo, kolik skleniček vína může vypít, kdy a s kým by se měla bavit a co je, nebo není dobré pro Šimona. Jenomže Gábině tento způsob života a vztahu začíná lézt pěkně na nervy. Co se stane, když Aleš zajde příliš daleko? Jakou roli v jejich vztahu sehraje nečekaný návrh milionáře Lukáše Binara? Nechá si Gábina takové chování líbit, nebo s Alešem po právu vyrazí dveře?

  Připomeňte si scénu, ve které se poprvé Gábina setká s výstředním milionářem:

  1080p 720p 360p
  Ukázka z Ulice: Nový sok pro Aleše? Proč málem zešílí žárlivostí • VIDEO: 

 • Tereza a David

  Blíží se květen a s ním i maturity Davidovy třídy. Ani ty se ale neobejdou bez dramat. Jako by nestačilo, že kvůli lehkomyslnosti Lucky Weberové a jejímu šílenému otci přišel David o možnost vést svou třídu k maturitě. Teď se ještě Lucka nedostaví k maturitě a nikomu o sobě nedá vědět. Pro Davida to bude pomyslnou poslední kapkou a začne se hodně přiklánět k možnosti, že by školu opustil a odjel na univerzitu do Rakouska, kde mu nabídli naprosto neopakovatelnou pracovní příležitost. Má to ale jeden háček – musel by Terezu nechat samotnou v Praze a snažit se o vztah na dálku. Po dlouhém přemýšlení přijde David na něco, co by mohlo situaci výrazně změnit pro všechny zúčastněné. Jaký návrh přednese David Tereze? Dočkáme se i letos na konci série svatby právě těchto dvou postav?

  Připomeňte si první společnou noc Terezy a Davida:

  1080p 720p 360p
  Ukázka z Ulice: První společná noc Terezy a Davida • VIDEO: 

 • Pavel a Vendula

  Na Vendulu se konečně usmálo štěstí! Nepomohl jí v tom paradoxně nikdo jiný než Denisa, bývalka jejího vyvoleného Pavlíka. Právě to, že by se k Pavlovi chtěla vrátit, přimělo Vendulu, aby mu vyznala lásku. A oni konečně skončili spolu. Také Vilma Nyklová je nadšená, protože si to už dlouho přála. Na scénu se ale dostává Pavlíkova babička, která, jak se ukáže, je upečená ze stejného těsta jako právě Vilma: ráda si prosazuje svou a má o všem dost jasnou představu. Jak to bude vypadat, když na sebe tyto dvě svérázné dámy narazí?

  Vendula a Pavel, Ulice

 • Mario a Mastný

  Mario začíná být zoufalý. Uvědomuje si, že sláva, kterou mu přinesl videoklip s Vilmou Nyklovou, je velmi pomíjivá a že musí vydat rychle něco dalšího. Vilma ale o spolupráci nechce ani slyšet. Zoufalý Mario hledá inspiraci na ulici a náhodou se mu podaří natočit Květu, která křičí do telefonu. A právě obsah telefonátu – Mariem šikovně sestříhaný – totálně ztrapní Radka Mastného, kterému se nebude ani trochu líbit, že na internetu běhá video nelichotivě referující o jeho mužské chloubě. Co se semele?

  Připomeňte si Mariův první track s rapující Vilmou:

  1080p 720p 360p
  Nový track z Ulice: Jak to rozjel Mário a Vilma Nyklová? • VIDEO: 

 • Bedřich a Jindra

  Bedřich ví, že u Aničky už nemá šanci, ale do vztahu s Jindrou se zrovna bláznivě a zamilovaně nehrne. Spíš to vypadá, že by měl rád svůj klid, staral se o Ladu a užíval si přítomnosti Jindry. Ta by ale o láskyplné zacházení stála, žárlí na Anču a nelíbí se jí, že Bedřich nepovažuje za důležité se s ní rozvést. On jí ale brzo dá najevo, že stojí nejen o svou malou dceru, ale i o Jindru, a začne řešit společné bydlení. Bude to Jindře stačit jako důkaz, že je mu s ní dobře, nebo očekává slova "miluji tě"?

  Připomeňte si scénu, ve které se Jindra a Bedřich stali rodiči:

  1080p 720p 360p
  Jindra porodí před termínem. Jak se bude holčička jmenovat? • VIDEO: 

 • Marcela a Maléřovi

  Je jasné, že Marcela trpí anorexií, nemoc ji zcela ovládla a jde jí o život. Hospitalizace po zhroucení organismu jí pomohla aspoň v tom, že se o problému dozvěděli ostatní. Teď je ale otázka, jestli jí budou schopni pomoci. Největší zodpovědnost při léčbě padne přitom opět na Maléřovy, protože Marcelina maminka musí být na Moravě se svým malým synem a v práci. Dokážou se ale Veronika s Martinem o Marcelu postarat a donutit ji, aby si uvědomila, jak moc hazarduje se životem? A neztratí kvůli tomu svého syna Filipa, který má po krk toho, že je doma neustále pátým kolem u vozu? Do toho všeho začne navíc řešit svou sexuální orientaci. K jakým závěrům dospěje?

  Připomeňte si scénu, ve které si Veronika Maléřová zazpívala se skupinou Čechomor:

  1080p 720p 360p
  Hana Holišová v Ulici slaví neskutečné výročí. Na oslavu zazpívá s kapelou Čechomor! • VIDEO: 

 • Kryštof a Marečkovi

  Kryštof s Karlou jsou jako jedni z mála pořád zamilovaní a v pohodě. Rozhodně to ale neznamená, že by neměli o zábavu postaráno. Karla řeší rozchod svého parťáka Jirky s Digi, rozchod s kapitánem zamává víc, než by kdokoliv čekal. Whisky teče proudem a Jirka kvůli tomu bude muset čelit problémům v práci i ve vztahu s Karlou. Kryštof zase bruslí mezi svým otcem a matkou, která je zamilovaná do sládka Michala. Ale věci se nevyvíjejí tak, jak by si představovala. Když jí navíc budou krutě otevřeny oči, zamíchá to s mnoha kartami. Co Věrku šokuje, jaký to bude mít dopad na Máru, a kdo je tedy jeho biologickým otcem?

  Připomeňte si, jak se dali Karla a Mára vlastně dohromady:

  1080p 720p 360p
  Ukázka z dnešní Ulice: Mára a Karla se dají konečně dohromady! • VIDEO: 

 • Anička a její muži

  Anička přestala nadobro truchlit, začala randit a vymyká se jí to z rukou. S Evženem to sice bohužel neklaplo, ale o nápadníky rozhodně nouzi nemá. Uchází se o ni totiž hned dva naráz: její bývalý mistr z učňáku Petr a Evin kolega z práce Milan. Anička se mezi nimi nemůže rozhodnout a najednou se na cestě objeví nápadník třetí. Nebude to ovšem nikdo jiný než Miloš, kterému Anča omylem pošle jednu svou odvážnou fotku. Co všechno Miloš způsobí? Dokáže mu Anička vysvětlit, že to byl omyl? A jak se k této situaci postaví Eva?

  Připomeňte si scénu, ve které se Anička dozví o Bedřichově nevěře:

  1080p 720p 480p 360p 240p
  Už dnes v Ulici: Bedřich přizná Aničce nevěru a nemanželské dítě! • VIDEO: 

Autor: red
Diskuse ke článku
.
DesktopMobile